KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15385204
nr 1538 5204
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
2 st, Studie. Signerade. Blandteknik, 51x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Kondition: skadade ramar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:52:57
1/5 14:41:20
3.400 kr
1/5 14:46:55
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm